Twoje miejsce pracy w sporcie

Weź udział w Legia Sport Business Programme!

@ Legia Training Center
1 - 1 zł brutto / mies.
Warszawa
Specjalista
Praca stacjonarna
Inne
Staż/Praktyki
Piłka nożna
Warszawa
Specjalista
Inne
Piłka nożna

Twoje obowiązki

Legia Sport Business Programme to ekspercki program edukacyjny skierowany do przyszłych liderek i liderów branży sportowej. W oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę przygotowaliśmy projekt, który stawia na studium przypadku oraz naukę od odnoszących sukcesy managerów.

Zaprosiliśmy do udziału przede wszystkim profesjonalistów stojących na czele najważniejszych departamentów w Legii Warszawa oraz ze wspierającej nas European Club Association.

W formule comiesięcznych zjazdów będziemy spotykać się na Stadionie Legii i w Legia Training Center, aby rozmawiać o tak ważnych tematach, jak struktura klubów wielosekcyjnych, zarządzanie wydarzeniami sportowymi, otoczenie regulacyjne i społeczne, marketing sportowy, fani przyszłości, gaming i esport, decydowanie w oparciu o dane, high performance i wiele innych.

Nasze wymagania

Odwiedź naszą stronę i poprzez formularz rekrutacyjny przekaż nam swoje CV oraz list motywacyjny, w którym wskażesz, jak wyglądała Twoja dotychczasowa ścieżka zawodowa, na jakich obszarach wiedzy chcesz się skupić i jak planujesz dalszą karierę.   Następnym etapem jest indywidualne spotkanie online z liderem projektu.

Oferujemy

Gwarantujemy uczestnikom wyjątkowe wartości:
  • ekskluzywny dostęp do know-how Legii Warszawa,
  • pierwszeństwo w otrzymywaniu informacji o ofertach pracy w Legii Warszawa, Legia Training Center, Legia Kosz, Legii Tenis & Golf,
  • zajęcia oparte na studiach przypadku i prowadzone przez liderów branży,
  • networking z czołowymi praktykami biznesu,
  • wyjątkowe miejsca – Stadion Legii i Centrum Treningowe Legii,
  • treści w języku angielskim, jak i polskim,
  • kontekstowe zastosowanie wiedzy – sesje teoretyczne wsparte pokazami praktycznego wykorzystania wiedzy,
  • zaprezentowanie swojego projektu przed Zarządem Legii na sesji zamykającej,
  • unikalny certyfikat potwierdzający ukończenie programu.

Zapewniamy

  • inne

O firmie

Legia to nie tylko najbardziej utytułowany polski klub piłkarski, ale także jedna z największych marek sportowych w regionie, której działalność obejmuje liczne sporty zespołowe i indywidualne, styl życia, zdrowie, technologię oraz rozrywkę. Dzięki LSBP realizujemy ważną częścią naszej misji - dzielenie się wiedzą i kontaktami oraz pomoc w kreowaniu nowego pokolenia liderów, którzy będą budować przyszłość polskiego i międzynarodowego sportu.